Rozlicz się za pomocą E-pitu !

Rozlicz się za pomocą E-pitu ! - miniaturaJeśli chcesz uzupełnić deklarację PIT lub rozliczyć się online i przekazać swój 1% podatku na wsparcie działań Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej kliknij i uzupełnij e-pit:

E-deklaracje 2017

Informujemy, że program ma na stałe wpisany numer KRS organizacji. Możliwe jest wprowadzenie treści celu szczegółowego, na przykład imienia i nazwiska Podopiecznego gromadzącego środki na subkoncie.

  • Jeśli chcesz wesprzeć konkretnego Podopiecznego wystarczy wpisać jego IMIĘ i NAZWISKO w rubryce podpisanej jako "Cel szczegółowy".

Lista Podopiecznych

  • Jeżeli chcesz wesprzeć działania Stowarzyszenia wystarczy zostawić pustą rubrykę, a przekazane środki z Twojego 1% podatku zostaną przekazane na działalność Stowarzyszenia.

27-30.12.2016 biuro nieczynne

W związku z przerwą świąteczną informujemy, że w dniach 27-30.12.2016 biuro Stowarzyszenia będzie nieczynne.


Podsumowanie projektu "Tworzenie ma sens" w Filharmonii Opolskiej

Podsumowanie projektu

W Filharmonii Opolskiej 29 listopada miało miejsce oficjalne podsumowanie projektu
We współpracy z Instytutem Nauk Pedagogicznych przy Uniwersytecie Opolskim zorganizowaliśmy warsztaty autobiograficzne, których celem była refleksja i praca nad sobą oraz integracja poprzez zachęcenie do rozważania nad ścieżką edukacyjną i zawodową, zachęcenie do zmiany i przyjęcia twórczej postawy w życiu osobistym i zawodowym.

Wraz z organizacją warsztatów projekt objął też wydanie książki obejmującej zwycięskie prace drugiej edycji konkursu „Sensotwórcy - ludzie dla których tworzenie ma sens”. Książkę wydano w nakładzie 150 egz. Będzie można się z nią zapoznać w opolskich bibliotekach.

www.nto.pl o podsumowaniu projektu "Tworzenie ma sens"

zdjecia-do-kolazu1