W piątek 27.05.2016 biuro nieczynne

W piątek 27.05.2016 biuro nieczynne - miniatura

Informujemy, że dnia 27.05.2016 (piątek) biuro Stowarzyszenia będzie nieczynne.

Życzymy udanego odpoczynku i zapraszamy w następnym tygodniu.
W sprawach pilnych prosimy o kontakt mailowy na adres: info@rehabilitacjaopole.pl


Rada ds. Osób Niepełnosprawnych

18 kwietnia została zainaugurowana Rada ds. Osób Niepełnosprawnych powołana przez Marszałka Województwa Opolskiego. Jest to organ doradczy w sprawach związanych z integracją zawodową i społeczną niepełnosprawnych. Członkiem tej rady, a dokładnie zastępcą przewodniczącego rady został Prezes naszego Stowarzyszenia dr Grzegorz Biliński.

"Wszystko co ma wpływ na człowieka wymaga uwzględnienia, tak też jest w przypadku osób niepełnosprawnych"- zachęcamy do posłuchania wypowiedzi na antenie Radio DOXA

Grzegorz-Bilinski


Rozdanie nagród - konkurs "Niepozorny 1%" >>>

W sobotę 16.04.2016 została zorganizowana ostatnia w tym roku akcja kampanii społecznej „1% wsparcia to 100% zadowolenia”. Tego dnia miało też miejsce wręczenie nagród laureatom konkursu, podczas którego wraz z uściskiem Prezydenta Miasta Opola Arkadiusza Wiśniewskiego otrzymaliśmy dyplom za zajęcie II miejsca w konkursie „Niepozorny 1%” oraz nagrodę w postaci tabletu. Był to nasz pierwszy udział w tego typu konkursie i w przyszłym roku znów będziemy starać się o promocję naszego Stowarzyszenia.

Za poświęcony czas, zaangażowanie chcieliśmy serdecznie podziękować naszym Wolontariuszkom: Kasi, Patrycji i Agacie, które przez trzy weekendy dzielnie uczestniczyły w organizowanej przez Centrum Dialogu Obywatelskiego kampanii społecznej.

Wygrany tablet postanowiliśmy przekazać na nagrodę w konkursie dla Podopiecznych.
O szczegółach konkursu opowiemy już wkrótce…

Zachęcamy do odwiedzania strony :)