Ważna informacja

Z dniem 30.03.2018 r. 📆 została skrócona nazwa Stowarzyszenia z: Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej na obecną: Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji.

Prosimy o uwzględnienie powyższej zmiany podczas wystawiania faktur, rachunków i innych dokumentów 📝 za rehabilitację i leczenie, których płatnikiem ma być Stowarzyszenie. Wszelkie dokumenty, na których mają widnieć nasze dane powinny być opatrzone powyższym określeniem ✅

Z góry serdecznie dziękujemy

OSRm


Już 20 kwietnia targi pod hasłem: Z myślą o zdrowiu i pacjentach! >>>

W Expo Silesia w Sosnowcu w dniach 20-21 kwietnia 2018 roku odbędą się Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo.

Wydarzenie dedykowane będzie innowacyjnym produktom i rozwiązaniom w branży rehabilitacji. Wystawcy zaprezentują sprzęt i urządzenia przeznaczone między innymi do rehabilitacji neurologicznej, ortopedycznej, jak również sportowej i funkcjonalnej. Szeroki zakres branżowy sprawia, że REHexpo to doskonała platforma wymiany informacji, doświadczeń i opinii, która zapewni firmom możliwość spotkań z obecnymi i potencjalnymi klientami. Wydarzenie przybliży innowacyjne rozwiązania technologiczne, nowości rynkowe oraz przyczyni się do pozyskania nowych kontaktów biznesowych.

Rehexpo


Impreza plenerowa w ramach kampanii społecznej 1%

Impreza plenerowa w ramach kampanii społecznej 1%  - miniatura


W sobotę (14.04.2018 r.) odbyła się impreza plenerowa w ramach kampanii społecznej „1% Aglomeracja pomocy” organizowana przed Centrum Dialogu Obywatelskiego. Nasze Stowarzyszenie również wzięło w niej udział, podczas której razem z innymi organizacjami wspieraliśmy promowanie lokalnych Organizacji Pożytku Publicznego.

Podczas pleneru na wszystkich uczestników czekało dużo atrakcji, między innymi: przejażdżki rykszą miejską, warsztaty cyrkowe, turniej w unihokeja, pokaz karate, pokaz szermierki, przejażdżka na kucach. Istniała również możliwość darmowego wypełnienia deklaracji PIT. Imprezę zakończył koncert Lucasa Gogola – zwycięscy programu „Mam talent”.

Podczas imprezy rozstrzygnięty został konkurs „Niepozorny 1%”, w którym również braliśmy udział. Z rąk prezydenta Opola - Arkadiusza Wiśniewskiego odebraliśmy dyplom za udział w konkursie.

To było naprawdę udane słoneczne sobotnie popołudnie! Dziękujemy wszystkim za odwiedziny naszego stoiska oraz każde życzliwe słowo.

1%


Ostatni miesiąc na rozliczenie podatku

UWAGA! Pozostał ostatni miesiąc, by rozliczyć się z Urzędem Skarbowym. Możesz skorzystać z darmowego programu e-pity z wpisanym na stałe numerem KRS naszego Stowarzyszenia:

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku za 2017 rok

Dzięki programowi nie tylko możesz się rozliczyć, ale również POMÓC. My od ponad 10 lat pomagamy osobom niepełnosprawnym.

Informujemy, że program ten nie umożliwia swobodnego wyboru i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych wybranej organizacji pożytku publicznego (ma na stałe wpisany numer KRS organizacji). Możliwe jest wprowadzenie treści celu szczegółowego, na przykład imienia i nazwiska Podopiecznego gromadzącego środki na subkoncie.


1%


Zapraszamy na ciąg dalszy bezpłatnych szkoleń w Stowarzyszeniu 😊

Gorąco zachęcamy do skorzystania z kolejnego szkolenia dla rodzin w trudnym procesie opieki nad osobą chorą.

W programie m.in.:
1. Stres - jak sobie z nim radzić i dystansować się do zdarzeń, na które nie mamy wpływu.
2. Podniesienie samooceny, wzmocnienie wiary w siebie i własnych możliwości, praca nad motywacją, poczucie sprawstwa.

szkolenie

Termin: 13.04.2018 r. (piątek)
Godzina: 8:30

Temat: "Problemy zdrowotne u pacjentów geriatrycznych cz. I"

Prowadzący: mgr Justyna Kalus – psychoterepauta psychodynamiczny

Zapraszamy wszystkie chętne osoby
Miejsce: Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji
ul. Samborska 15 w Opolu

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia:
- tel. 77 556 03 35 ☎️
- info@rehabilitacjaopole.pl 📩