Kurs Stymulacji Bazalnej dla rodziców i opiekunów- odwołany

Kurs Stymulacji Bazalnej dla rodziców i opiekunów- odwołany - miniatura

Szanowni Państwo,
Informujemy z przykrością, że kurs Stymulacji Bazalnej dla rodziców i opiekunów nie odbędzie się ze względu na nieuzbieranie wystarczającej ilości uczestników kursu. Zdajemy sobie sprawę, że termin, mimo powodów niezależnych od nas, był podany nagle i trudno się zorganizować w tak krótkim czasie.
Kurs Stymulacji Bazalnej jak i inne warsztaty dla rodziców i opiekunów będą mieć jeszcze miejsce w przyszłości i przekażemy informację o terminach stosownie wcześniej.

Zachęcamy do sprawdzania aktualności na naszej stronie internetowej:
www.rehabilitacjaopole.pl


Kurs dla rodziców i opiekunów 22-23 sierpnia 2015 roku >>>

Kurs dla rodziców i opiekunów 22-23 sierpnia 2015 roku >>> - miniatura

Pragniemy przekazać Państwu informację na temat możliwości wzięcia udziału w bezpłatnym kursie Stymulacji Bazalnej prowadzonego przez Frieder'a Lückhoff'a -instruktora metody Stymulacji Bazalnej.

Chętnych prosimy o zapisanie się na listę poprzez:
- zgłoszenie telefoniczne na numer 77 556 03 35- biuro Stowarzyszenia
- wysłanie maila o treści: "Kurs dla rodziców i opiekunów" podając ilość osób, która chce uczestniczyć w kursie na adres info@rehabilitacjaopole.pl


Uwaga, w ten weekend 14-16 sierpnia 2015 roku organizowany jest „World Camp” >>>

Uwaga, w ten weekend 14-16 sierpnia 2015 roku organizowany jest „World Camp” >>>  - miniatura

Jest to druga edycja organizowanego przez Fundację Flota świętego Mikołaja obozu integracyjno-szkoleniowego, którego celem jest motywacja osób niepełnosprawnych do aktywnego uczestnictwa w życiu. Ubiegłoroczna edycja przyniosła dobre rezultaty, dlatego w tym roku, korzystając z pomocy Urzędu Marszałkowskiego, realizowany jest kolejny obóz.

W związku z tym poszukiwane są pełnoletnie osoby niepełnosprawne ruchowo (w różnym stopniu), które chciałyby wziąć udział w tym nietypowym, ale ciekawym przedsięwzięciu.


Zmiana godzin pracy biura

Zmiana godzin pracy biura - miniaturaBiuro Stowarzyszenia będzie czynne w tym tygodniu:
30.06.2015 Wtorek 12.00 - 15.00
02.07.2015 Czwartek 12.00 - 15.00

Przepraszamy za utrudnienia.


Ruszyła ponowna rekrutacja na pobyty rehabilitacyjne >>>

Ruszyła ponowna rekrutacja na pobyty rehabilitacyjne >>> - miniaturaZ wielką przyjemnością informujemy, że od dziś 19.05.2015r. rozpoczynamy kolejny nabór na pobyty rehabilitacyjne. Sposób rekrutacji, regulamin pobytów i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Stowarzyszenia