Trwają warsztaty dla opiekunów faktycznych - DOMOWA OPIEKA MEDYCZNA

Trwają warsztaty dla opiekunów faktycznych - DOMOWA OPIEKA MEDYCZNA - miniatura

Za nami kolejne warsztaty dla opiekunów faktycznych, czyli rodzin sprawujących opiekę nad osobami starszymi i niesamodzielnymi, prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów.

Całoroczny cykl szkoleń odbywa się w ramach projektu: „Stworzenie domowej opieki medycznej, wraz z rehabilitacją neurologiczną i funkcjonalną dla osób starszych w województwie opolskim” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020.

zdjęcie

Do tej pory mieliśmy okazję poznać teoretyczne i praktyczne aspekty związane z:
- Pierwszą pomocą przedmedyczną
- Technikami w przemieszczaniu się osoby chorej.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w kolejnych warsztatach dotyczących prawidłowej stymulacji pacjenta – czyli tego w jaki sposób najlepiej wpływać na proces zdrowienia osoby bliskiej.

Termin: 10.03.2017 r. (piątek) godzina 8:30
Miejsce: Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej ul. Samborska 15 w Opolu

Szczegółowy harmonogram znajduje się poniżej.
HARMONOGRAM WARSZTATÓW - pobierz

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia:
- tel. 77 556 03 35
- info@rehabilitacjaopole.pl

UE


Rozlicz się za pomocą E-pitu !

Rozlicz się za pomocą E-pitu ! - miniaturaJeśli chcesz uzupełnić deklarację PIT lub rozliczyć się online i przekazać swój 1% podatku na wsparcie działań Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej kliknij i uzupełnij e-pit:

E-deklaracje 2017

Informujemy, że program ma na stałe wpisany numer KRS organizacji. Możliwe jest wprowadzenie treści celu szczegółowego, na przykład imienia i nazwiska Podopiecznego gromadzącego środki na subkoncie.

  • Jeśli chcesz wesprzeć konkretnego Podopiecznego wystarczy wpisać jego IMIĘ i NAZWISKO w rubryce podpisanej jako "Cel szczegółowy".

Lista Podopiecznych

  • Jeżeli chcesz wesprzeć działania Stowarzyszenia wystarczy zostawić pustą rubrykę, a przekazane środki z Twojego 1% podatku zostaną przekazane na działalność Stowarzyszenia.

27-30.12.2016 biuro nieczynne

W związku z przerwą świąteczną informujemy, że w dniach 27-30.12.2016 biuro Stowarzyszenia będzie nieczynne.