Zaproszenie na warsztat

26-01-2018m

Jednym z poważniejszych problemów, jakie towarzyszą opiece nad osobą starszą lub niesamodzielną z dużymi ograniczeniami ruchu jest konieczność dźwigania, która dla często bywa bardzo eksploatująca.

Jeżeli chcą państwo poznać techniki podnoszenia i przenoszenia osoby chorej zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym warsztacie: "Transfery osób starszych" 😊

Termin spotkania: 26.01.2018 r. (pt.) godz. 8:30

Warsztat będzie prowadzony przez dr Grzegorza Bilińskiego, specjalistę fizjoterapii oraz dyplomowanego terapeutę metod neurofizjologicznych: PNF, Bobath oraz Stymulacji Bazalnej.

Miejsce: Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji
ul. Samborska 15 w Opolu

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia
- tel. 77 556 03 35
- info@rehabilitacjaopole.pl


Podziękowania dla firmy Max Bau

Rok 2017 był korzystny również pod względem ilości zorganizowanych turnusów w ramach projektu „Zostań Mecenasem Opolskiego Stowarzyszenia”. Z turnusów skorzystało 26 naszych Podopiecznych, a kwota przeznaczona na ich realizację wyniosła 41 855,00 zł

Mamy bardzo dobrą wiadomość! Dzięki kolejnej darowiźnie firmy Max Bau w kwocie 50 000 zł jest możliwość, aby i w tym roku turnusy były kontynuowane. Serdecznie dziękujemy za wsparcie naszych działań i gotowość do niesienia pomocy:)

Zapraszamy do obserwowania naszej strony internetowej oraz profilu na facebooku, gdyż już niedługo ogłosimy rekrutację na bezpłatne turnusy rehabilitacyjne!

Mecenas


Podsumowanie 2017 roku c.d.

Początek Nowego Roku to również czas podsumowań ubiegłego.

W 2017 roku objęliśmy opieką 51 nowych Podopiecznych z terenu całej Polski, jednak znaczna większość stanowi województwo opolskie.
Cieszymy się, że są Państwo z nami! :)

Podopieczni


W 2017 roku nasi Podopieczni wydatkowali prawie 1,6 mln zł, które pochodziły z 1% podatku, darowizn, zbiórek publicznych oraz zbiórek na portalu siepomaga.pl.
Poniższa grafika przedstawia jak wyglądał rozkład tych wydatków.

Wydatki

designed by freepik


Podsumowanie 2017 roku

W 2017 roku naprawdę dużo się działo!

Zapraszamy do obejrzenia galerii, obrazującej w skrócie działania podejmowane przez Stowarzyszenie.
Jednocześnie dziękujemy za całoroczną współpracę i zaangażowanie w podejmowane działania :)

Nowy-Rok7


27.12.2017-02.01.2018 biuro nieczynne

przerwa św.