Pobiegnij dla Martyny!

Pobiegnij dla Martyny! - miniatura

CHCESZ POMÓC MARTYNIE? WEŹ UDZIAŁ W BIEGU!

Podczas 4. Harpagońskiej Dychy w Sosnowcu w niedzielę 26 marca zawodnicy mogą włączyć się w zbiórkę pieniędzy na rzecz Martyny Koteluk (Martyna Koteluk). Wystarczy, że 20 biegaczy przyczepi na koszulkę identyfikator akcji - kartkę z napisem „biegnę dla Martyny” i wpisze się na specjalną listę, a Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże kwotę 10 000 zł.

Plakat


"Przychodzi starzec do lekarza" - zapraszamy do posłuchania audycji

Doxa


Siedem. Dla wielu to liczba oznaczająca szczęście. Dla Rafała to pechowy numer.


Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas jutro w radio Doxa.fm, gdzie v-ce prezes Stowarzyszenia Małgorzata Bilińska wspomni kilka słów o projekcie ”Uwierzyć w siebie”, w którym Rafał także brał udział. Nasz Podopieczny osobiście opowie o swojej sytuacji, doświadczeniach i zbiórce, która ma pomóc przezwyciężyć tę jedną rzecz, która dzieli go od samodzielności.

AUDYCJA: Przychodzi Starzec do lekarza
KIEDY: 4.03.2016 (sobota)
O KTÓREJ: 11.00 - 12.00
GDZIE: Radio Doxa


Zapraszamy na bezpłatne konsultacje specjalistyczne

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje specjalistyczne - miniatura

Plakat


Trwają warsztaty dla opiekunów faktycznych - DOMOWA OPIEKA MEDYCZNA

Trwają warsztaty dla opiekunów faktycznych - DOMOWA OPIEKA MEDYCZNA - miniatura

Za nami kolejne warsztaty dla opiekunów faktycznych, czyli rodzin sprawujących opiekę nad osobami starszymi i niesamodzielnymi, prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów.

Całoroczny cykl szkoleń odbywa się w ramach projektu: „Stworzenie domowej opieki medycznej, wraz z rehabilitacją neurologiczną i funkcjonalną dla osób starszych w województwie opolskim” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2014-2020.

zdjęcie

Do tej pory mieliśmy okazję poznać teoretyczne i praktyczne aspekty związane z:
- Pierwszą pomocą przedmedyczną
- Technikami w przemieszczaniu się osoby chorej.

Zapraszamy wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w kolejnych warsztatach dotyczących prawidłowej stymulacji pacjenta – czyli tego w jaki sposób najlepiej wpływać na proces zdrowienia osoby bliskiej.

Termin: 10.03.2017 r. (piątek) godzina 8:30
Miejsce: Opolskie Stowarzyszenie Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej ul. Samborska 15 w Opolu

Szczegółowy harmonogram znajduje się poniżej.
HARMONOGRAM WARSZTATÓW - pobierz

Prosimy o wcześniejsze potwierdzenie przybycia:
- tel. 77 556 03 35
- info@rehabilitacjaopole.pl

UE


Rozlicz się za pomocą E-pitu !

Rozlicz się za pomocą E-pitu ! - miniaturaJeśli chcesz uzupełnić deklarację PIT lub rozliczyć się online i przekazać swój 1% podatku na wsparcie działań Opolskiego Stowarzyszenia Rehabilitacji Neurologicznej i Funkcjonalnej kliknij i uzupełnij e-pit:

E-deklaracje 2017

Informujemy, że program ma na stałe wpisany numer KRS organizacji. Możliwe jest wprowadzenie treści celu szczegółowego, na przykład imienia i nazwiska Podopiecznego gromadzącego środki na subkoncie.

  • Jeśli chcesz wesprzeć konkretnego Podopiecznego wystarczy wpisać jego IMIĘ i NAZWISKO w rubryce podpisanej jako "Cel szczegółowy".

Lista Podopiecznych

  • Jeżeli chcesz wesprzeć działania Stowarzyszenia wystarczy zostawić pustą rubrykę, a przekazane środki z Twojego 1% podatku zostaną przekazane na działalność Stowarzyszenia.